+31 (0)592 31 05 04 | +31 (0)6 53 62 04 30 info@hetnienhoes.nl

Activiteiten & nieuws

Agenda’s

Zie agenda op www.ditisassen.nl

Zie agenda op www.marketingdrenthe.nl

Het Drents Museum: www.drentsmuseum.nl

Evenementen in de  TT-hall

Horeca EvenTT
Hand Hobby Creadagen: www.hand-hobby-creadagen.nl
Zero Gravity Expo –  www.zerogravityexpo.nl
Ladies EvenTT – www.ladieseventt.nl
Pasar Malam Assen
Art Assen – 
www.artassen.nl

Evenementen op TT-circuit

KNMV ONK Wegrace: Voorjaarsrace
Landelijke Motordagen
WK Superbike
Wings for Life World Run
Internationale Ducati Clubraces
RSG Racing Days
Viva Italia!
TT Run
TT festival – binnenstad
TT van Assen
BromfieTTs
Truckstar Festival – 
www.truckstar.nl
Gamma Racing Day
Superbike*IDM
Stars & Stripes
Verticaal Transport
British Superbikes
ONK wegrace: Race of the champions
Acceleration

Evenementen De Bonte Wever

WK IJsspeedway
Spirituele Welness beurs – www.pcpbeurs.nl
NK Ballroom & Latin
Dutch open darts – 
www.dutchopendarts.nl
Tattoo Expo
Dutch Open Dans – www.dansinternationaal.nl

Overige evenementen

Beachweek – centrum
Drentse Skate2Daagse – www.skate2daagse.nl
Fiets4Daagse – www.fiets4daagse.nl
European Junior Cycling Tour – www.jeugdtourassen.nl
6 & 24 uurs MTB-race – recreatiegebied Baggelhuizen – www.mtbrace.nl
Axis Festival – centrum – www.axisfestival.nl
Wintertriathlon Assen – www.wintertriathlonassen.nl

 

 

Links

Interessante links en bezienswaardigheden in de omgeving 

Algemene informatie vindt u op www.drenthe.nl

De evenementenkalender van de gemeente Assen: www.ditisassen.nl

Theater De Nieuwe Kolk voor een middag of avond uit.

Het Drents Museum voor een snufje cultuur en geschiedenis.

De Bonte Wever is niet alleen een kunstijsbaan, maar ook een zwemparadijs met heel veel andere activiteiten: www.debontewever.nl

De Dutch TT is natuurlijk een belangrijk evenement in Assen, maar het circuit biedt ook andere races en bezichtigingen: www.tt-assen.nl

De website van het Nationaal Beek- en Esdorpenlandschap Drentse AA geeft info over het *****gebied beek en dal landschap: www.drentscheaa.nl

Op de website van Drents Goed vindt u informatie over overnachten in Drenthe, streekproducten en paardentoerisme: www.drentsgoed.nl

Ook de website van VVV DrenthePlus geeft een overzicht van tal van evenementen en bezienswaardigheden: www.vvvdrentheplus.nl

Eendje huren in Drenthe? Ga naar www.huureendjes.nl

Knapzakroutes voor de actieve wandelaar: www.knapzakroutes.nl

Met Drenthe Adventures kunt u een sportieve dag beleven: www.drentheadventures.nl

Het Gevangenismuseum geeft info over het gevangenisdorp: www.gevangenismuseum.nl

De modernste dierentuin vindt u in Emmen: www.zoo-emmen.nl

In het museumdorp Orvelte lijkt het of de tijd stil heeft gestaan: www.orvelte.net

Het openluchtmuseum Ellert en Brammertwww.ellertenbrammert.nl

Het Hunebedcentrum geeft informatie over de oertijd: www.hunebedcentrum.nl

In het Verkeerspark Assen leren kinderen spelenderwijs deelnemen aan het verkeer: www.verkeersparkassen.nl

Drents Landleven geeft informatie over accomodaties in Drenthe: www.drentslandleven.nl